نظر سنجی

 

نظر شما راجع به کیفیت و امکانات APInfra چیست؟

 

عالی
خوب
متوسط
می تواند بهتر باشد
جالب نیست

 


 


بستر توليد نرم افزار شرکت آمال پويان


 


قابليتهای بستر توليد نرم افزار شرکت آمال پويان (APInfra)


 


با استفاده از APInfra  بسياری از مشکلات و معضلات مشهود در سيستمهای نرم افزاری موجود در سازمانها، برای سيستم های پياده سازی شده روی اين بستر مرتفع خواهد شد.


به عنوان نمونه افزايش سرعت پياده‌سازی  (تا 10 برابر) ،  افزايش عمر استفاده ازنرم افزار ، رفع نياز به پشتيبانی و مشکلات ناشی از،  رفع خطاها و باگ‌ از نرم افزارها،  شباهت با روال فيزيکی امور ،  رفع محدوديت پراکندگی نصب و استفاده از سيستم ،  رفع معضل انتقال مفاهيم به برنامه نويس‌ها ،  حل مشکل افزونگی اطلاعات در سيستمهای مختلف ،  گزارش‌های خروجی مناسب،  تسهيل آموزش کاربران،  سهولت تدوين نسخ جديد  از جمله برخی مزايای بکارگيری APInfra میباشد.طول مدت پياده‌سازی

مدت مديد مرحله پياده سازی نرم‌افزار معمولا منجر به تغيير مديريتها، تغييرات سازمانی و برخی مشکلات ديگر شده و درنهايت در برخی مواقع شکست آن نرم افزار را به دنبال خواهد داشت. استفاده از ابزار APInfra سرعت پياده‌سازی را به واسطه استفاده از سرويسهای مختلف بدون نياز به کد نويسی، چند برابر مي‌کند. بر مبنای تجارب بدست آمده اين نسبت می‌تواند تا ده برابر باشد.

 
 

عمر نرم افزار

تغييرات روالها در طول زمان، رشد گام به گام  نيازها و فرهنگ سازمانی باعث بلااستفاده شدن نرم‌افزارهای جاری و اتمام عمر کاربرد آنها می‌شود. اما بکارگيری سرويس‌های مختلف پويا‌سازی در APInfra و قابليت رشد همزمان با تغييرات سازمانی اين مشکل را برطرف می‌کند.

 
 

پشتيبانی از نرم‌افزار

پشتيبانی از نرم‌افزار تهيه شده برای سازمان به علت وابستگی به توليد کننده نرم‌افزار، مشکلاتی را معمولا برای سازمان به همراه دارد. به عنوان نمونه زمان پاسخ طولانی و اخذ هزينه بالا برای تغييرات، موجبات نارضايتی سازمان استفاده کننده را فراهم می‌کند. APInfra به گونه‌ای تدوين شده است که تغييرات حجيم به صورت، دقيق، سريع و کم هزينه انجام می‌شوند. به اين ترتيب که با استفاده از سرويس‌های پويای موجود در سيستم، حتی خود سازمان هم بدون وابستگی به توليد کننده نيز مي‌تواند تغييرات خود را انجام دهد.

 
 

بروز خطاها و باگ‌ها

کدنويسی هميشه با خطا همرا است. بنابراين سيستمهای جديد تهيه شده معمولا مدتها بايد تست شده و خطاهای آنها به مرور زمان برطرف شود. اما در APInfra توليد سيستم با کد نويسی همراه نيست بلکه از سرويس‌ها و روتينهای مشترک تست شده برای همه سيستم استفاده می‌شود.

 

 

 
 
 

صفحه

از 3 صفحه

بالای صفحه

عضویت در خبرنامه

 

نام

ایمیل *

ارسال

عضویت
عدم عضویت
 

 

تماس با ما | معرفی شرکت | محصولات | قابليتهای بستر APInfra | سوابق و پروژه ها 

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت آمال پویان می باشد.

 
Powered by : http://www.aryanic.com